AS FUARCILIK DOĞALTAŞ SEKTÖRÜNÜ AFYONKARAHİSAR'DA BULUŞTURUYOR
Binlerce yıldır sahip olduğu zengin mermer ocaklarıyla dünya çapında birçok sanat eserine ve modern mimariye katkı sağlamış olan AFYONKARAHİSAR, bugün mermere hayat veren üretim teknolojilerini meraklılarıyla buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Mermer, Maden, Doğaltaş, Makine Teknolojileri, Sarf Malzemeleri ve İş Makinaları Fuarı 8-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek olup, siz değerli katılımcıların teşrifleriyle hak ettiği ağırlığı bulacaktır.

Yeni teknolojileri ve değişimleri paylaşmak, sektörün nabzını yükseltmek için sizleri mermerin başkentine bekliyoruz.

Kâinatın var olduğu günden bu tarafa hayatımızın her evresinde var olan, taşın değerine değer katan makine ve teknolojileri insan yaşamının bir laboratuardır. Hayatımızın her evresinde var olan doğal taşın gizemli öyküsüne yön veren makine ve teknolojileri yaşamımızı kolaylaştıran, hayatımızı güzelleştiren ve geliştiren insanların birikimlerini teknolojileri ile buluşmasını sağlamışlardır.
Ar-Ge departmanlarında günlerce süren araştırmalar sonucunda önümüze gelen bu teknoloji harikası makineler, doğaltaş sektöründe taşa adeta bir mücevher değeri katmaktadır.

Kimyasallar ile taşın ömrü, kullanılırlıktaki kolaylıkları vs. tüm bunlar günlerce süren emek alın teri, akıl gücü ve sabrın sonunda gerçekleşmektedir.
Doğaltaşa değer katan ve dağdaki taştan, mücevher kadar kıymetli hale gelinceye kadar geçirdiği evrede bilgi teknoloji ve tecrübenin bileşenleri bu fuarda gözler önüne serilecektir.

Torna tezgâhlarına ve robot teknolojisine kadar her anlamda teknolojinin zirve yapacağı bu fuarda sizler ev sahibi olacaksınız. Bizler sizlere önem vererek sizleri anlayarak; siz makine teknolojileri sarf malzemeleri üreten sanayicilerimizi, doğaltaş sektörünün atölye, ocak, fabrika, uygulamacı olan sektör temsilcileri ile buluşturacağız.

Makine sektörünün dünya pazarlarında verdiği bu anlamlı mücadelede, insan yaşamının ve üretim hacminin artmasında katkıları göz ardı edilemez.
ANASAYFA
KURUMSAL
Hakkımızda
Basın
Kariyer
FUARLARIMIZ
Stone Tech Machinery Fair 2014
HİZMETLERİMİZ
GALERİ
İLETİŞİM

www.asfuar.com © 2014 - Tüm hakları As Fuarcılık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.